Výsledky + komentáře

8.Kolo 14.10.2010  

FC Finlandia Doubrava "A" : FC Imtec

Výsledek: 3:1(1:0)

Sestava:Chlupáček,Procházka(C),Tymkovič,Votava,Marek,Kousal,Plaček,Zelený,Šrámek,                                                                   

Rozhodčí: Hájek

Branky: Marek, Zelený, Plaček - Švaříček

Komentář: Za chladného počasí jsme nastoupili proti Imtecu. Oba týmy se velmi dobře znají takže se čekal velký boj. První poločas jsme vyhráli 1:0, když krasnou kombinaci zakončil Marek. Druhý poločas jsme přidali ještě dvě branky, nejprve Zelený předvedl skvělý důraz před brankou Imtecu a pak Votava zužitkoval nádhernou přihrávku od Tymkoviče. Imtec už dokázal pouze snížit.

7.Kolo 7.10.2010  

FC Finlandia Doubrava "A" : FC Trialog

Výsledek: 4:3(3:2)

Sestava:Chlupáček,Procházka(C),Mišta,Svoboda,Tymkovič,Votava,Marek,Kousal,Plaček,Zelený,Šrámek,Koníř                                                                   

Rozhodčí: Toman

Branky: Kousal 2,Plaček,Koníř - Vítů 2, Královský

Komentář:Konečně jsme dokázali v tomto zápase bodovat i když musím říct, že jsme měli štestí, že se soupeř na nás nesešel. Prestože už jsme vedli 3:0 opět jsme si zápas dokázali zkomplikovat a nakonec jsme byli rádi, že jsme to ukopali. Chlapci věřím, že příští zápas bude snad už lepší, především myslím herně.

 

 

6.Kolo 30.9.2010  

FC Finlandia Doubrava "A" : FC Real 91

Výsledek: 1:3(0:0)

Sestava:Chlupáček,Procházka(C),Mišta,Svoboda,Tymkovič,Votava,Marek,Kousal,Plaček,Zelený                                                                   

Rozhodčí: Toman

Branky: - Votava - Duda,Matějíček,Tlačbaba

Komentář: Musím říct, že v tomto zápase jsme nebyli horší tým, ale bohužel jsme nedokázali proměnit naše 100% šance. Soupeř toho moc nepředvedl ale i přesto si odnesl všechny body.

Napsali o nás: Real se snaží odpoutat odedna tabulky seč mu síly stačí. Právě zápas s Doubravou je důkazem dřiny a odhodlanosti. Ještě v poločasu byl zápas nerozhodný a bez branek. Druhá půle byla ale o něčem úplně jiném. Real zapnul na 110% a přehrál bojovností svého soupeře.

 

5.Kolo 23.9.2010  

FC Finlandia Doubrava "A" : FC Lontov

Výsledek: 3:8(1:4)

Sestava:Chlupáček,Procházka(C),Mišta,Svoboda,Tymkovič,Votava,Marek                                                                   

Rozhodčí: Toman

Branky: - Tymkovič 2, Marek - Homola 3,Láznička 2, Malínek 2, Trtík

Komentář:  Tento zápas jsme hráli velmi špatně a tak si hráči FC Lontov mohli dovolit otevřít střelnici.

Napsali o nás : Po skvělém vstupu do podzimní soutěže zažívá celek FC Finlandia těžkou krizi. Po debaklu 0:5 s Palermem v minulém kole se nyní dočkal další nakládačky. FC Lontov, i když hrál bez střídání, měl od samého začátku vývoj zápasu pevně v nohách a v každém poločase dokázal skórovat hned 4x, což ho nakonec dovedlo k přesvědčivému vítězství 8:3. Za vítěze byli úspěšní kromě brankáře Brychty a Kučery všichni ostatní hráči v poli - 3x se trefil Homola, 2x Láznička s Malínkem a jednou Trtík. Za Finlandii mírnili nepříjemnou prohru 2x Tymkovič a jednou Marek.

4.Kolo 16.9.2010  

FC Finlandia Doubrava "A" : Palermo

Výsledek: 0:5(0:1)

Sestava:Chlupáček,Procházka(C),Mišta,Zelený,Tymkovič,Koníř,Votava,Marek                                                                   

Rozhodčí: Hájek

Branky: - Karásek 2x, Kubát 2x, Pekárek L.

Komentář:

Ve 4. kole jsme narazili na borce z Palerma, i když jsme byli nekompletní věřili jsme, že můžeme proti silnému soupeři uspět. Bohužel, ale musím říct, že to bylo pouze zbožné přání, jelikož nás soupeř hned od úvodu utkání přehrával rychlou kombinační hrou v pohybu. První poločas skončil pouze 0:1, když kanonýr Karásek nekompromisně napálil míč do růžku naší branky. Také jsme měli několik šancí, které však skončili mimo branku Palerma nebo na rukavicích brankáře Hanouska. Druhý poločas jsme začali trochu aktivněji a vytvořili si dvě 100% šance, které jsme bohužel opět neproměnili a to asi rozhodlo zápas. Neboť po zbytek zápasu už padaly branky pouze do naší sítě. Nejprve se opět trefil Karásek, poté přidal dvě branky Kubát a po jedné Pekárek. V tomto zápase bych rád pochválil našeho brankáře, protože pochytal ještě několik 100% šancí soupeře. Musím říct, že soupeř vyhrál zaslouženě.

 

3.Kolo 9.9.2010  

FC Finlandia Doubrava "A" : FC ŽST

Výsledek: 2:1(2:1)

Sestava:Chlupáček,Procházka(C),Kousal,Mišta,Marek,Svoboda,Šrámek,Zelený,Tymkovič,      Votava,Jaša                                                                    

Rozhodčí: Hájek

Branky: Svoboda,Marek - Morkus

Komentář:

Ve 3. kole podzimní soutěže jsme nastoupili proti hráčům ŽST. Tento tým předešlé dva zápasy prohrál a tak jsme si mysleli, že to půjde samo, ale jak už to u nás bývá, proti papírově slabším týmům hrajeme hrozně. Od úvodu zápasu jsme hráli na dvě pětky, tato herní varianta nám moc z počátku nevyhovovala a 20 minut nám trvalo než jsme si vytvořili nějakou tu šanci. První však udeřil soupeř, když našeho brankáře Chlupáčka prostřelil Morkus. Myslím, že nejeden z nás si vzpomněl na jarní sezónu, kde jsme s chutí darovali body soupeřům z dna tabulky. Naštěstí se hraje poločas 25 minut, 20 minut jsme nic nehráli, ale za zbývajících 5 minut jsme dokázali stav utkání otočit na 2:1. Nejprve Svoboda prostřelil z úhlu vše co mu stálo v cestě a o minutku později Marek vystihl špatnou rozehrávku soupeře a nedal taktéž brankáři šanci zareagovat. Poločas skončil 2:1 pro nás, ale musím říct, že jsme nebyli v první půli lepším týmem. V druhém poločase se naše hra o dost zlepšila, poctivě jsme bránili a hrozili jsme s protiútoků, bohužel se nám nepodařilo, žádný z nich proměnit. Soupeř si však počínal stejně a tak zápas skončil za stavu 2:1 pro nás.

 

2.Kolo 2.9.2010  

FC Finlandia Doubrava "A" : Hema Bosch

Výsledek: 5:2(3:1)

Sestava:Chlupáček,Procházka(C),Kousal,Mišta,Marek,Svoboda,Šrámek,Zelený,Tymkovič,                                                                    

Rozhodčí: Hájek

Branky: Marek 2x,Šrámek,Zelený,Kousal-Kristinus,Mazal

Komentář:

Ke druhému zápasu nové sezóny jsme nastoupili proti Hemě Bosch. Na jaře jsme tohoto soupeře přehráli, takže jsme byli mírným papírovým favoritem. Hnedka v úvodu se nám podařilo vstřelit branku, když naše staronová posila Šrámek(návrat z hostování) nedal brankáři Hemy šanci 1:0. Po rychlé brance se hra ukolíbala k pomalému tempu a my ani soupeř neměl zájem o hru. Po několika hluchých minutách poprvé také zahrozila Hema , ale to náš brankář ještě nádherně vyrazil, ale o minutku později jsme nepokryli protiútok Hemy a ta vyrovnala 1:1. Tato branka nás konečně probudila a my jsme začali běhat a hrát, výsledkem bylo vstřelení dvou branek. Nejprve Kousal nahrál před prázdnou branku Zelenému, který nás za pomocí brankáře Hemy poslal do vedení 2:1. A minutu před koncem po podobné akci Marek zvyšoval už na 3:1. Druhý poločas začal našim náporem, ale bohužel výsledkem tentokrát nebyly branky v hostující síti. Soupeři se podařilo snížit 3:2. Bohužel této brance předcházel pravděpodobně faul na našeho brankáře. Naštěstí jsme se nezatáhli a začali znova hrát a vstřelili jsme ještě dvě branky.Nejprve si Kousal vyměnil míč s Tymkovičem 4:1 a v závěru utkání ještě Marek po přihrávce Šrámka uzavřel účet utkání na 5:2…..

 

1.Kolo 26.8.2010  

FC Finlandia Doubrava "A" : FC Orel Luka

Výsledek: 3:2(2:0)

Sestava:Chlupáček-Procházka(C),Kousal,Jaša-,Marek,Svoboda,Votava,Zelený,Tymkovič,

               Plaček,                                                                     

Rozhodčí: Hájek

Branky: Zelený 2x,Marek-Hintnaus,Číhal

Komentář: V prvním podzimním utkání nám byl soupeřem tým mladíku z Luk. Úvod utkání přinesl řadu nepřesností na obou stranách. Po tomto úvodním oťukávání se konečně začal hrát fotbal, šance střídala šanci, ale gólmani byli pozorní. Až 5 minut před koncem obrana Luk udělala dvakrát nesmyslnou chybu, kterou nejprve potrestal Marek, který vystihl malou domů a za minutku už to bylo 2:0, když opět Marek vystihl chybnou přihrávku a poslal míč před prázdnou branku, kde stál Zelený a ten už věděl jak dopravit míč do branky. Stavem 2:0 také poločas skončil. Po přestávce se mladíci z Luk nadechli k velkému náporu a odměnou jim bylo vytoužené srovnání stavu na 2:2. Ale naštěstí nám znova pomohl soupeřův brankář, když pustil „ jedovatou“ střelu Zeleného. Do konce zápasu už jsme si tento výsledek pohlídali, a kdyby se naši další střelci nebáli dát gól tak jsme nemuseli dát jenom 3, že chlapci. Myslím, že jsme opět vkročili do sezóny tou správnou nohou. Jen tak dál.

Napsali o nás: Finlandia bojovala o tříbodový zisk, seč jí síly stačily. Po prvním poločase jasně vedla a svůj náskok si pohlídala i do konečného hvizdu sudího.